Koszulki to się nosi  szyte są z bardzo dobrej jakości bawełny. Damskie są lekko taliowane a męskie o klasycznym, prostym kroju. Posiadają okrągły dekolt, podwójne szwy na rękawach i w talii. Prążkowane wykończenie przy szyi z dodatkiem elastanu (nie rozciąga się po praniu), taśmę wzmacniającą na karku oraz szwy boczne. Koszulka naprawdę trwała, zachowuje bardzo dobry wygląd nawet po wielu praniach. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny półczesanej – jest miękka, przyjemna w dotyku i bardzo łatwa do prasowania.

Nadruk na koszulkach wykonujemy sami, pracujemy na najlepszej jakości maszynach które w 100% oddają wybierany przez Was projekt  ☺ Atrament jakimi drukujemy  posiadają wysoką zawartość pigmentu oraz co bardzo dla nas wazne atest Oeco-Tex 100, dzięki czemu dajemy pewność, że wydruki są zdrowe dla człowieka i mogą być wykorzystywane do nadruku na odzieży dziecięcej i niemowlęcej.

Gwarantujemy również nasycone i wyraźne kolory.  Dodatkowo nadruki posiadają wysoką odporność na spieranie i prasowanie. W praktyce nadruk wytrzymuje kilkadziesiąt prań w pralce.

To się nosi nie jest zwykłą marką odzieżową. Firmę stworzyliśmy z pasji i małego nooo dobra trochę większego świra na punkcie ubrań. Dla nas to nie tylko t-shirt a wyrażanie emocji, powodowanie uśmiechu i dawanie tego uśmiechu wam i waszym bliskim ☺ koszulka to przecież dobry pomysł na prezent.

Oboje stwierdziliśmy, że w miare możliwości będziemy dbać o środowisko dlatego używamy kartonowych opakowań, etykietek, taśm i wypełniaczy. Dbamy o Wasze produkty od procesu zamówienia po zapakowanie i obiecujemy, że to się nosi nosi się dobrze ☺

Pozdrawiamy,

Marta i Seba