Marta i Seba

Marta i Seba

Filar To się nosi. Uzupełniamy się w pracy i życiu prywatnym! Możecie być pewni – wszystko robimy z sercem ♥

Marta

Cześć to ja przyjmuję od Was zamówienia, dbam o nasze relację i kontakt. Działam również w marketingu i socialmediach tak aby każdy z Was był na bieżąco z naszymi działaniami. Wrzucam pomysły na  damskie projekty i kieruje je do naszych grafików. Starannie dobieram ludzi którzy dla nas tworzą kierując się prostymi i czystymi zasadami. Zespół To się nosi rośnie w siłę i jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszam Talent i worek zaufania na start, resztę sobie dogadamy.

Seba

Cześć to ja dbam o Wasze zamówienia poza Internetem. Drukuje, pakuję i  pilnuję jakości . To właśnie jakość jest dla mnie priorytetem dlatego pod lupę biorę wszystko od wyboru koszulek po kartonik i metkę. Filtruje te wszystkie męskie projekty i wrzucam nowe pomysły słuchając Waszych potrzeb.

Nasi Graficy

Cześć! Na co dzień zajmuję się głównie grafiką użytkową oraz tworzeniem stron i sklepów internetowych. Projektuję identyfikacje wizualne, plakaty, oprawę graficzną wydarzeń. Od niedawna interesuję się również ilustracją. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt oraz roślin, co zainspirowało mnie do stworzenia serii Plant Lady.

Od kilku lat zajmuję się liternictwem , nowoczesną kaligrafią, ilustracjami. Moja pasja tkwiła gdzieś zawsze, ukryta pod tym co wypada i co należy. Zaczęło się niepozornie od myślografii i tworzenia szybkich notatek dla siebie. Potem doszły kartki urodzinowe, plakaty, proste dekoracje do domu tworzone dla siebie, przyjaciół i przyjaciół moich przyjaciół.  W końcu też zaczęłam brać udziały w różnych konkursach, co zaowocowało nawiązaniem współpracy z różnymi instytucjami. Wszystko to ewoluowało w literki i tak je sobie układam, zapisuję, dopieszczam, przestawiam, dekoruję wzorem, okraszam obrazem. Zakochuję się w nich zanim znikną z głowy, którą inspiruje hmm..codzienność, te rzeczy zwykłe i niezwykłe

Boogie

Aktualnie kończe technikum informatyczne, byłam na praktykach w Mediolanie, dbałam tam o projekty graficzne domu mody. Grafika i rysunek to coś co zawsze było moją pasją. Dzięki To się nosi mam szanse rozwijać swoje umiejetności i mam nadzieje, że moje projekty przypadna Wam do gustu.

Rysowaniem zajmuję się w zasadzie od zawsze. Ukończyłam technikum na profilu Technik Organizacji Reklamy, gdzie tez mialam styczność z grafiką komputerową, którą posługuje się od dwóch lat tworząc swoje ilustracje i portrety ze zdjęć. Na codzień pracuję w przedszkolu, gdzie z dziećmi również wprowadzamy techniki rysunku do programu.